POZOR - změna adresy provozovny -Dr.Šmerala 6 (u Českého rozhlasu)

 

Zabýváme se  dodávkou uzamykacích systémů na generální klíč - výrobky firem EVVA a GUARD

Jsme schopni vybavit jakýkoliv objekt vždy a jen na jeden klíč. Majitel objektu nebo firmy má 100% přehled o pohybu klíčů a klíče si bez jeho vědomí nikdy nikdo neudělá.

Našimi zákazníky jsou banky, hotely, penziony, administrativní budovy, firemní objekty, lékárny, ordinace, domovy důchodců, lázeňská zařízení,školy, obecní úřady.

Cylindrické vložky ve stále větší míře využívají  domácnosti, rodinné domy a bytové domy a vůbec všichni co chtějí vysokou kvalitu a jistotu zabezpečení. Je nespornou výhodou mít pouze jeden klíč a tím odemykat vše co zamykám - a to my umíme.

Další oblastí je výroba státních vlajek,vlaječek a veškerého příslušenství. Dodáváme smaltované cedule - domovní čísla, názvy ulic, ale taktéž jako netradiční dárky.

Vyrábíme  suvenýry a dárkové předměty - magnety, odznaky, trička, hrníčky. Zhotovíme a zpracujeme návrhy pouze pro Vás

Mezi naši klientelu patří obecní úřady, krajské zastupitelství, školy, ale ve velké míře také firemní klientela a soukromé osoby které jedou do zahraničí a potřebují netradiční dárky a suvenýry.

Kde nás najdete - mapa

Aktuální  projekty

 

Ve zvýšené míře dodáváme sjednocené cylindrické vložky do bytových domů, kde jsme schopni na jeden klíč dát např. přední a zadní vchod do domu, vstup do sklepa nebo do jiných společných prostor.

 

Naši uživatelé    

Uzamykací systémy ty využívá každý. Ať pro kvalitní a vysoce účinné zabezpečení obydlí tak pro kanceláře, banky, podniky, hotely a penziony. Tím, že k našim uzamykacím systémům se nedají klíče vyrobit na koleně a majitel systému má jistotu a přehled kde se kdo dostává a ví že si nikdo klíč není schopen zajistit,  jsou naše systémy požadovány ve stále větší míře.

Státní vlajky berou hlavně státní instituce - úřady a školy, ale také hotely, firmy ale i jednotlivci. Stále více firem si pořizuje vlajku se svým logem - je to vysoce účinný prostředek reklamy. V letošním roce jsme zaznamenali vyšší prodej vlajek na lodě a lidé berou vlajky jako suvenýr když jedou do zahraničí.

Kancelářské stroje jsou určeny jak pro malé kanceláře a uživatele tak až po velké subjekty, kde je požadavek třeba na kvalitní skartaci - máme skartovačky které skartují až 420 kg papíru za hodinu. Jelikož se stále větší důraz klade na utajení tak naše skartovačky mají 4 různé stupně utajení.

 

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.